Szybkie Płatności w inFakt


13 kwietnia 2018 1 min. czytania

Od początku swojego działania inFakt ułatwia pracę przedsiębiorcom. Dlatego pojawiły się u nas Szybkie Płatności. Teraz przedsiębiorca w inFakcie rozlicza się i od razu opłaca podatki oraz ZUS. A jego faktury również mogą zostać od razu opłacone Szybką Płatnością.

Płatności za faktury przychodowe

Nie musisz mieć dużego sklepu internetowego, żeby Twoi klienci mogli w szybki sposób opłacać Twoje faktury. W inFakt nawet jeżeli wystawiasz jedną fakturę, to możesz do niej wygenerować link do płatności online a Twój kontrahent w łatwy sposób ją opłaci. Bez dodatkowych formalności. Wystarczy, że na fakturze, którą wystawiasz, będzie podany rachunek bankowy, na który chcesz otrzymać przelew.

link do szybkich płatności

Opłacanie podatków i ZUS

W przypadku płatności za ZUS, czy podatków również możemy skorzystać z Szybkich Płatności. Dużym ułatwieniem jest to, że płacimy je bezpośrednio z inFaktu, więc nawet nie musimy pamiętać kwoty, którą w danym miesiącu potrzebujemy przelać na rachunek Urzędu, ani samego Urzędu, bo jest zapisany. W ten sposób unika się pomyłek i wątpliwości.

Opłacanie składek ZUS

Płatności online są obecnie tak popularne, że aż trudno sobie przypomnieć jak to było kiedy chcący dokonać dowolnego przelewu potrzebowaliśmy wypełnić wszystkie dane na przelewie. Teraz wystarczy kliknąć na link do płatności i wybrać bank, w którym mamy rachunek.

Szybkie Płatności to nie tylko wygoda przedsiębiorcy ale też benefit dla jego Klientów. Wpływa na wizerunek, pokazuje, że firma jest nowoczesna i otwarta na nowe technologie.

W tym artykule można przeczytać jak działają płatności w inFakt.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu