Szybkie płatności w inFakt bez limitu kwoty


16 maja 2018 2 min. czytania

Jakiś czas temu udostępniliśmy Wam możliwość otrzymywania płatności online od swoich kontrahentów. Funkcjonalność ta szybko zdobyła popularność. Na Waszą prośbę usuwamy limit, który dotyczył kwoty na fakturze. Obecnie do każdej faktury możecie wygenerować link do płatności. Z artykułu dowiecie się jak usunąć dotychczasowy limit 4300 zł i jakie daje to korzyści.

Włącz szybkie płatności bez limitu kwoty i korzystaj bez prowizji przez 2 miesiące

Żeby uruchomić płatności bez limitu kwoty trzeba zweryfikować rachunek bankowy, na który mają wpływać należności. Jest to kwestia bezpieczeństwa i pewności, że środki od kontrahentów będą wpływać na odpowiedni rachunek.

Zweryfikuj swój rachunek

Można to zrobić w prosty sposób za pomocą specjalnego kreatora. Na początku należy wprowadzić swój adres e-mail, telefon oraz wybrać status prawny.

W kolejnym kroku należy wprowadzić dane firmy. Bardzo istotny jest również rachunek bankowy, na który mają być wpłacane środki od kontrahentów. Z tego samego rachunku należy wykonać bezzwrotny przelew weryfikacyjny na kwotę 9 zł. Do 24 godzin od prawidłowo wykonanego przelewu zostaną włączone szybkie płatności bez limitu kwoty.

Kontrahent otrzymuje fakturę – w jaki sposób może dokonać płatności?

Kontrahent może otrzymać fakturę mailem lub udostępnioną za pomocą linku. W obu tych opcjach wystarczy, że kliknie „Zapłać za fakturę teraz

platnosc^3

Prowizja – ile wynosi i kto ją opłaca?[AKTUALIZACJA 03.07.2018]

Szybkie płatności masz w cenie usługi inFakt. Twoi Klienci mogą opłacać Twoje faktury przychodowe korzystając z linku do płatności na fakturze bez prowizji.

Dodatkowo osoby, które zweryfikowały swój rachunek bankowy mogą z poziomu inFakt opłacać podatki bez limitu kwoty.

Zweryfikuj swój rachunek

Zapraszamy do testowania szybkich płatności bez limitu, a w razie pytań do kontaktu.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu