Nowość w inFakt – przechowuj wszystkie swoje dokumenty online za darmo przez 6 miesięcy.

Jeśli jesteś Klientem Programu do Fakturowania lub użytkownikiem Darmowego Planu, nie musisz się już zastanawiać i martwić gdzie przechowywać swoje wszystkie dokumenty księgowe. inFakt proponuje sprawdzone rozwiązanie – tzw. chmurę księgową. Dzięki tej opcji przez pierwsze sześć miesięcy zupełnie za darmo możesz trzymać nielimitowaną ilość plików w inFakt.

Jak zacząć?

Aby włączyć opcję przechowywania plików należy kliknąć w małą ikonkę spinacza umieszczoną w prawym górnym rogu aplikacji.

Po przejściu na specjalnie przygotowaną stronę możemy włączyć darmowy 6 miesięczny plan.

Jak mogę przesyłać pliki?

Aby przesłać do inFakt nowy plik należy kliknąć we wspomniany wcześniej spinacz a następnie wybrać pliki do wgrania do inFakt.

Pliki można przenosić pomiędzy miesiącami, dzięki czemu utrzymujemy porządek w dokumentach.

Jeśli nasza księgowa ma dostęp do naszego konta w inFakt, również może pobierać przechowywane dokumenty – to bardzo wygodna forma wymiany dokumentów. Nie trzeba już osobiście zawozić do księgowej np. faktur kosztowych.

Pliki można również dołączać do faktur przychodowych jako załączniki. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

Wkrótce zostaną udostępnione inne metody przesyłania dokumentów do inFakt – za pomocą dedykowanego adresu e-mail oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Poinformujemy o tym jak te opcje będą już dostępne.

Co dalej po 6 miesiącach?

Po okresie darmowego testu, aby dalej móc korzystać z chmury księgowej, konieczne będzie wykupienie abonamentu rocznego w cenie 3 zł netto / miesiąc.

To jedno z najtańszych rozwiązań dostępnych na rynku jeśli chodzi o tzw. chmurę do przechowywania plików.

Zachęcamy do przetestowania opisanego rozwiązania, zwłaszcza, że na starcie nie wiążą się z tym żadne opłaty.

Jeżeli masz pytania, to chętnie służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który dostępny jest dla Was przez cały tydzień w godzinach 7-22.

Product Owner

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą Interactive związany jest od 2004 roku. W inFakcie odpowiada za rozwój aplikacji www oraz aplikacji mobilnych. Pracował w kilku agencjach interaktywnych, realizując projekty na skalę światową. Prywatnie pasjonat nowych technologii, mobile oraz dronów.