Nowość! Program Ambasador – odświeżony system poleceń inFaktu


5 września 2016 3 min. czytania

Wieczna prowizja, szybki sposób wypłaty, przejrzysty i prosty system poleceń, 10% rabatu na usługi – oto nowy, ulepszony system partnerski inFaktu! Zobacz dlaczego warto i jak możesz zostać Ambasadorem usług, z których korzysta już ponad 400 000 przedsiębiorców.

Program Ambasador – zasady

Pracując nad zasadami nowego programu partnerskiego, bardzo zależało nam, aby był maksymalnie prosty, transparentny i by jego użytkownicy czuli w nim wartość. Nowy program poleceń powstał tak naprawdę dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas Klienci.

Wierząc, że świadczymy usługi najwyższej jakości, pomyśleliśmy, że zmodyfikujemy nasz pierwotny system. Poniżej przedstawiamy główne założenia nowego Programu Ambasador.

Ambasador za skuteczne polecenie usługi inFakt otrzymuje wieczną prowizję. Za każdym razem, kiedy polecony przez niego Klient zarejestruje się oraz dokona płatności, Ambasadorowi nalicza się prowizja. Przykładowo, jeśli Twój znajomy zdecyduje się na kupno rocznego abonamentu Programu do Fakturowania i po roku ponownie go przedłuży – jako osoba polecająca (Ambasador) otrzymasz prowizję 2 razy, za każde wykupienie.

Na każdą z polecanych przez Ambasadora usług, jest udzielany specjalny, 10% rabat.

Program Ambasador – wysokość prowizji

Ambasador za każdy zakupiony zakup z jego unikalnego linka, otrzymuje prowizję. Nie jest to prowizja jednorazowa, ale za każde wykupienie i przedłużenie usługi.

Za zakupiony abonament:

Programu do Fakturowania Ambasador otrzymuje 66 PLN netto.

Programu do Księgowości Ambasador otrzymuje 144 PLN netto.

Programy dostępne są w rocznych abonamentach, Ambasador otrzymuje prowizje za każde przedłużenie programu.

Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego – pakiet Ryczałt Ambasador otrzymuje 8 PLN netto.
Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego – pakiet Mini Ambasador otrzymuje 10 PLN netto.
Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego – pakiet Standard Ambasador otrzymuje 15 PLN netto.
Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego – pakiet Premium Ambasador otrzymuje 30 PLN netto.

Abonament OBR opłacany jest w okresach miesięcznych, kwartalnych lub półrocznych, Ambasador otrzymuje prowizje za każdy opłacony miesiąc.

Program Ambasador

Środki zgromadzone na koncie i widoczne w przejrzystym panelu Ambasadora na koncie w inFakcie, można wypłacić w każdym momencie.

Należy tylko potwierdzić nr rachunku bankowego, na który mają zostać przelane. Wówczas z konta Ambasadora w aplikacji inFakt, zostanie automatycznie wygenerowana faktura i wysłana do inFaktu do opłacenia.

Poprzedni program partnerski – Program Bonus, co dalej

Każda osoba, która poleciła usługi inFakt według zasad wcześniejszego systemu poleceń – Programu Bonus – będzie mogła korzystać z jego efektów do końca 2017 r. W przypadku nowych poleceń – obowiązywać będzie nowy program – Ambasador.

Jak zostać Ambasadorem inFaktu

Aby zostać Ambasadorem usług inFakt wystarczy być już naszym Klientem lub założyć konto. Po zalogowaniu lub rejestracji wystarczy potwierdzić chęć pozostania Ambasadorem…i zacząć polecać nasze usługi.

Każdy Ambasador otrzymuje unikalny link do polecania: www.infakt.pl/polecam/przykladowa-nazwa-unikalnego-linku.

Nazwę linku można wyedytować (ważne tylko, aby taką modyfikację wykonać na początku, ponieważ polecenia zostają zaliczane do 1 unikalnego linku).

W panelu Ambasadora udostępniona jest wygodna opcja automatycznego polecenia poprzez e-mail, Facebook oraz Messenger.

Więcej informacji na naszej specjalnej stronie o Programie Ambasador. Zapraszamy!

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu