Register modal

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, inFakt udostępnił możliwość samodzielnego projektowania indywidualnych szablonów faktur VAT. Jednocześnie zespół inFakt przygotował 11 dodatkowych wzorów, które można dostosować do indywidualnych preferencji. Faktura VAT stanie się wizytówką Twojej firmy!

Stwórz własną fakturę!

Chciałbyś, aby wzór Twoich faktur VAT był wyjątkowy? Dzięki nowej funkcji w aplikacji inFakt możesz stworzyć własny wygląd faktur, który będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy (pozostałymi materiałami firmowymi takimi jak papier firmowy, wizytówki czy foldery). Nie musisz szukać szablonów faktur, które będzie można łatwo wydrukować na papierze firmowym. Tym bardziej nie musisz zmieniać układu papieru firmowego by dopasować do niego znaleziony wzór.

Faktura VAT w PDF wygenerowana w Infakt.pl

Przykład faktury VAT wygenerowanej w aplikacji infakt.pl

Jeśli chcesz stworzyć nietypowy szablon faktur, a nie znasz języka HTML/CSS nie rezygnuj, poproś kogoś o pomoc w przygotowaniu wzoru. Na stronie
https://www.infakt.pl/pomoc/szablony_faktur znajdziesz szczegółową instrukcję tworzenia szablonu. Możesz więc spróbować własnych sił – zacznij od edycji dostępnych szablonów! Twoje zmiany zapisują się na osobnej kopii dokumentu, abyś mógł szybko i bez konsekwencji powrócić do pierwotnych ustawień.

Nieszablonowy szablon faktury

Jeśli chcesz aby Twoja faktura była nieszablonowa a nie masz pomysłu na projekt, skorzystaj z gotowych wzorów faktur. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 11 unikalnych propozycji. Nie musisz znać się na programowaniu ani grafice by z nich korzystać. Wystarczy, że wybierzesz jeden z zaproponowanych szablonów faktur.

Zaloguj się do aplikacji i wybierz jeden z 11 nowych szablonów faktur.

Faktura VAT w PDF wygenerowana w Infakt.pl

Nowe szablony faktur w inFakt.pl