Nowe plany cenowe Biura Rachunkowego – wybierz najlepszy dla siebie

Dla wszystkich Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego wprowadziliśmy w styczniu 4 nowe plany cenowe. Wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

Nowe plany cenowe na księgowość online w inFakcie

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie od stycznia 2016 roku 4 nowych planów cenowych na księgowość online świadczoną poprzez aplikację inFakt:

  • Ryczałt 79 zł netto / miesiąc
  • Mini 99 zł netto / miesiąc
  • Standard 149 zł netto / miesiąc
  • Premium 299 zł netto / miesiąc.

Każdy z nich dedykowany jest innej grupie przedsiębiorców korzystających z usług Biura Rachunkowego inFakt.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą z niewielką ilością dokumentów kosztowych w miesiącu, czy też cenisz sobie maksymalną wygodę i oczekujesz planu z rozbudowaną ofertą usług księgowo-kadrowych, znajdziesz plan dopasowany do swoich potrzeb.

Mały przedsiębiorca rozliczający się ryczałtem może skorzystać z usług Biura Rachunkowego już za 79 zł miesięcznie!

nowe plany

Doradzimy w wyborze najlepszego planu cenowego

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami, a opowiemy o wszystkich oferowanych możliwościach. Dopasujemy nowy plan odpowiednio do potrzeb i odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeśli interesują Cię szczegóły nowych planów cenowych, a masz już konto w inFakt, zaloguj się tutaj. Pozostałe osoby zapraszamy do rejestracji na stronie Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego.

Poznaj nas

Codziennie dokładamy starań, by świadczone usługi były na jak najwyższym poziomie. Jesteś ciekaw, jak wyglądają standardy obsługi księgowej w inFakt? Zapraszamy do serii wpisów na naszym blogu, z których dowiesz się m.in.:

Każdego dnia staramy się dbać o jak najwyższą jakość świadczonych usług. Odpowiadamy na wszystkie pytania naszych Klientów, a nad całością merytorycznie czuwa dział specjalistów podatkowych.

Klienci Biura Rachunkowego mają możliwość wyboru swojego księgowego – czyli osoby, która będzie dbała o wszystkie rozliczenia firmy.

Wystarczy jedno kliknięcie – i dzięki mobilnej aplikacji możesz wysyłać zdjęcia kosztów do swojego księgowego!