Nowe funkcje w inFakcie. Zobacz, co dodaliśmy


7 września 2020 3 min. czytania

Dbając o poprawność księgowości naszych klientów, nie zapominamy również o rozwoju aplikacji i wprowadzaniu nowych funkcjonalności. Zobacz, co nowego znajdziesz po zalogowaniu.

Historia aktywności

Teraz możesz śledzić wszystkie aktywności, które wydarzyły się na Twoim koncie. Każda operacja zostanie zarejestrowana i zapisana w zakładce Historia aktywności. Możesz w łatwy sposób sprawdzić, kiedy została wystawiona konkretna faktura przychodowa lub, w którym momencie została dodana do Twoich plików dana faktura kosztowa. Sprawdzisz też aktywność Twojej księgowej lub współpracowników.

 1. Przejdź do Ustawień konta.
 2. W zakładce Twoje konto odnajdź Historia aktywności.

Chmura plików

Klientom posiadającym wykupiony pakiet Programu do Fakturowania udostępniamy chmurę plików za darmo. Możesz w bezpieczny i bezpłatny sposób przechowywać wszystkie swoje faktury w jednym miejscu. Przenoś dokumenty pomiędzy miesiącami, opisuj je i porządkuj.

 1. Kliknij na ikonkę spinacza w prawym górnym rogu.
 2. Przenieś dokument w formacie PDF, JPG lub PNG na okno Dodawanie plików.

Użytkownicy korzystający z darmowego planu mogą przez 6 miesięcy przechowywać w naszej chmurze nielimitowaną liczbę plików. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Zbiorcze zestawienie KPiR

Starając się o finansowanie dla swojej firmy czasami trzeba przedstawić zestawienie Księgi Przychodów i Rozchodów za konkretny okres. Teraz możesz takie zestawienie wygenerować w kilku prostych krokach.

 1. Przejdź do zakładki Księgowość.
 2. Wybierz KPiR.
 3. Po prawej stronie odnajdź przycisk Zestawienie KPiR.
 4. Wybierz zakres i typ zestawienia: miesięcznie lub narastająco.

Zaproś współpracowników

Wraz z rozwojem Twojego biznesu rośnie też grono współpracowników. Zaproś ich do korzystania z aplikacji inFakt i nadaj odpowiednie role. Współpracownik pomoże Ci zarządzać wszystkimi fakturami, opłaci podatki i koszty oraz doda potrzebne pliki. Fakturzysta wesprze Cię w zakresie dodawania faktur przychodowych – może je wystawiać, edytować i zarządzać nimi. Księgowy natomiast będzie miał wygodny dostęp do dokumentów Twojej firmy.

 1. Przejdź do Ustawień konta.
 2. W zakładce Twoje konto odnajdź Współpracownicy.
 3. Kliknij Zaproś.
 4. Wybierz odpowiednią rolę i nadaj dostęp.
 5. W każdej chwili możesz wycofać przyznany dostęp.

Odświeżony widok aplikacji

Odświeżyliśmy wygląd aplikacji inFaktu działającej w przeglądarce. Uprościliśmy go i podszlifowaliśmy. Od teraz aplikacja zajmuje całą szerokość okna przeglądarki.

NFG i PragmaGO® dołączają do partnerów faktoringu

Faktoring jest usługą finansowania faktur przychodowych. To rozwiązanie dla tych firm, które chcą mieć zagwarantowaną bieżącą płynność finansową. Teraz masz do wyboru nowych partnerów faktoringowych inFaktu. Klikając w przycisk „Otrzymaj zapłatę już teraz” przy konkretnej fakturze przychodowej możesz wybrać opcję szybkiego sfinansowania zaległej płatności.

 1. Na liście wystawionych faktur odnajdź Otrzymaj zapłatę już teraz.
 2. Porównaj oferty i wybierz sposób finansowania.

Zobacz więcej

Wszystkie funkcjonalności znajdziesz na stronie Jak działa aplikacja?

Księgowość online bez wychodzenia z domu

 • Bez papieru
 • Bez dojazdów do księgowego
 • Bez marnowania Twojego czasu