Księgowość za darmo w inFakt – sprawdź!


18 grudnia 2017 2 min. czytania

Od teraz w inFakt możesz prowadzić księgowość za darmo bez ograniczenia czasowego. W ramach Planu Darmowego można wystawić 3 faktury przychodowe oraz dodać 3 dokumenty kosztowe. Jeżeli dla Twojej firmy to za mało to mamy wyjątkową promocję. Za pierwszy rok Programu do Księgowości zapłacisz połowę ceny.

księgowość-za-darmo

Księgowość za darmo – dobra na start

Podjęcie decyzji o założeniu działalności gospodarczej to duży krok dla większości przedsiębiorców. Na początku pojawiają się pytania o to jak prawidłowo prowadzić firmę, tak aby wszystkie formalności były dopełnione. Pojawiają się też nowe wydatki. Trzeba pamiętać o opłacaniu ZUSu, jeżeli mamy dochody to również o płaceniu podatku dochodowego oraz zadbać o prowadzenie księgowości.

Wybierz Plan Darmowy

 

JPK w ramach darmowego Programu Księgowego

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny pakiet Programu do Księgowości – Plan Darmowy. W ramach Planu Darmowego masz dostęp do wszystkich funkcjonalności Programu do Księgowości. Przygotujesz i wyślesz do urzędu Deklaracje VAT, wyliczysz podatek dochodowy, a także dopełnisz formalności związane z nowym obowiązkiem – JPK. Więcej informacji o obowiązku dotyczącym Jednolitego Pliku Kontrolnego przeczytasz na dedykowanej stronie.

W ramach Planu Darmowego wystawisz 3 faktury przychodowe oraz dodasz 3 dokumenty kosztowe. Jest to idealny plan dla rozpoczynających działalność oraz dla tych, którzy chcą przetestować program przed jego zakupem. W ramach tego pakietu masz nieograniczony dostęp do konsultacji z naszymi księgowymi pracującymi w Dziale Obsługi Klienta. Jest on do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Program do Księgowości rośnie razem z Twoją firmą

W momencie kiedy Twoja firma się rozwija i potrzebujesz wystawiać więcej faktur przychodowych niż 3, to możesz skorzystać z Programu do Fakturowania za 12 zł netto miesięcznie (144 zł netto rocznie). Będziesz mógł wystawiać nieograniczoną liczbę faktur przychodowych oraz w dalszym ciągu dodawać 3 dokumenty kosztowe.

Jak przyjdzie moment kiedy nie tylko wystawiasz wiele faktur przychodowych ale także generujesz więcej dokumentów kosztowych niż 3, to czas żeby skorzystać z Planu Premium.

Plan Premium to nieograniczony dostęp do Programu Księgowego w ramach, którego wystawisz nielimitowaną liczbę faktur i dodasz nielimitowaną liczbę dokumentów kosztów. Dodatkowo mamy dla Ciebie promocyjną cenę. Za pierwszy rok korzystania z Programu do Księgowości zapłacisz połowę ceny, czyli 19,50 zł/miesięcznie (234 zł netto za pierwszy rok).

Wybierz Plan Darmowy

Zapraszamy do korzystania z Programu do Księgowości. W razie pytań służymy pomocą i polecamy kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, który dostępny jest dla Was od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu