Jak zarabiać korzystając z inFakt i pomóc zaoszczędzić znajomym?


20 września 2017 4 min. czytania

Być może już wiesz, że dzięki programowi poleceń Ambasador możesz dostawać prowizję od inFakt nawet co miesiąc, możesz jednocześnie pomóc znajomym zaoszczędzić pieniądze. Jeśli zastanawiasz się, jak dzięki Ambasadorowi zarobić więcej – w tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

Program Ambasador działa już od roku. W tym czasie klienci inFakt zarobili ponad 50 000 zł netto polecając rozwiązania inFakt znajomym.

Co mówią klienci, którzy już polecili inFakt?

“Ze względu na wysoką jakość za dobrą cenę, polecam od początku nawiązania współpracy z Państwem”

“Poleciłem już kilku znajomym i dzięki temu obniżyłem sobie koszty księgowania”

“Wszyscy moi koledzy programiści korzystają z inFakt z mojego polecenia, wcześniej koszty wpisywali do excela. Przekonał nas prosty interfejs, API i automatyczne przeliczanie z euro na złotówki według aktualnego kursu”.

Jeszcze nie jesteś Ambasadorem inFakt?

Jeśli znasz kogoś, kto przechodzi na własną działalność gospodarczą i szuka intuicyjnego rozwiązania do wystawiania faktur, możesz polecić mu Program do Fakturowania i zarobić 66 zł.

Jeśli Twój znajomy chce samodzielnie poprowadzić sobie księgowość online, możesz polecić mu Program do Księgowości i zyskać 144 zł.

Może natomiast wśród Twoich znajomych są osoby, które szukają aplikacji oraz realnej księgowej, która prowadziłaby księgowość za nich? A nawet dopełniłaby formalności podczas otwierania działalności gospodarczej? Możesz polecić im Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe i zarobić od 8 do 30 zł za każdą wystawioną przez nich fakturę.

A może znasz przedsiębiorców, którzy mają już własną księgową i nie chcą jej zmieniać, ale mają dość dostarczania jej co miesiąc faktur? Możesz powiedzieć im, że w aplikacji inFakt mogą udostępnić faktury swojej księgowej. Dzięki temu ona ma dostęp do faktury cały czas i nie musi czekać, aż raz w miesiącu dostanie wszystkie od klienta, przywiezione lub przesłane mailem. Znika konieczność zbierania i przechowywania, znika też problem zagubionych faktur – wszystkie widoczne są w przejrzystym panelu widocznym dla przedsiębiorcy i księgowego.

Dokładne stawki prowizji za polecenie poszczególnych rozwiązań inFakt znajdziesz poniżej.

Stawki prowizji dla Ambasadora inFakt:

Program do Fakturowania – 66 zł

Program do Księgowości – 144 zł

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe-Plan Ryczałt – 8 zł za każdą opłaconą fakturę

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe-Plan Mini – 10 zł za każdą opłaconą fakturę

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe-Plan Standard – 15 zł za każdą opłaconą fakturę

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe-Plan Premium – 30 zł za każdą opłaconą fakturę

Prowizja będzie Ci się należała dożywotnio od każdej poleconej osoby. Jeśli na przykład wykupi ona abonament na kolejny okres, na Twoje konto wpłyną znowu pieniądze.

Pieniądze możesz wypłacać na bieżąco lub zbierać i wypłacić w dowolnym momencie. Wszystkie rejestracje znajomych oraz wpływy na konto możesz śledzić w swoim Panelu Ambasadora.

Jak zostać Ambasadorem inFakt?

To proste – wystarczy zarejestrować się jako Ambasador, a następnie polecić rozwiązania inFakt znajomemu przesyłając unikalny link.

Ważne, aby znajomy zarejestrował się do inFakt klikając w ten link, gdyż wtedy będziemy wiedzieć, że to osoba polecona przez Ciebie i będziemy mogli jej rejestrację przypisać do Ciebie. A następnie naliczyć Ci prowizję za każde zakupione rozwiązanie inFakt.

Jeśli jesteś klientem z polecenia, również możesz zostać Ambasadorem polecając inFakt swoim znajomym.

Link możesz wysłać mailem, skopiować i przesłać przez Facebooka lub Messengera. Nazwę linku możesz dowolnie zmienić, jeśli nie chcesz, aby wyświetlało się w nim Twoje imię.

Dwoje ludzi i portmonetka

Jesteś już Ambasadorem i chcesz zarobić więcej?

Wielu naszych klientów poleciło już inFakt znajomym i zostało Ambasadorem. Część mówi, że chętnie poleciliby dalej, ale wszyscy ich znajomi korzystają już z inFakt.

Podpowiadamy, co można zrobić, aby dalej zarabiać w Programie Ambasador:

1. Jeśli prowadzisz własnego bloga, możesz zamieścić na nim artykuł lub wpis o rozwiązaniach inFakt (jak na przykład tutaj) lub Programie Ambasador. Jeśli dodasz do treści unikalny link, osoby czytające Twój artykuł będą mogły rejestrować się bezpośrednio z niego, a wtedy ich ścieżka do rejestracji się skróci.
Pamiętaj, że możesz zmieniać nazwę unikalnego linka do rejestracji.

2. Jeśli masz własnego vloga, również możesz opowiedzieć na nim o rozwiązaniach inFakt lub Programie Ambasador i zachęcić innych do rejestracji.

3. Jeśli masz profil w mediach społecznościowych śledzony przez inne osoby, możesz zamieścić na nim wpis o Ambasadorze (wraz z unikalnym linkiem).

4. Możesz również wspomnieć o Programie w grupach lub na forach, które prowadzisz lub których jesteś członkiem.

5. Nie zapomnij również sprawdzać, czy polecasz efektywnie – a więc czy osoby, którym poleciłeś inFakt dokonały rejestracji przez unikalny link. Będzie to widoczne w Twoim panelu Ambasadora. Tylko wtedy za dokonane przez nie zakupy Ty dostaniesz prowizję.

Zapraszamy do polecania – i zarabiania! 🙂

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu