Witaj!

Cieszymy się, że kręte ścieżki internetowe przywiodły Ciebie na nasz blog dla księgowych. Codziennie dokładamy starań, by miejsce to stawało się wartościowym i pomocnym narzędziem.

Kim jesteśmy? Tworzymy grupę specjalistów podatkowych i kadrowo-płacowych, na co dzień związanych z inFaktem. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie własnej wiedzy, a dzięki temu rzetelne wspieranie osób poszukujących najlepszych rozwiązań księgowych.

Każdy dzień rozpoczynamy od filiżanki gorącej kawy, by zaraz potem wpaść w wir czynności związanych z wdrażaniem do pracy nowych księgowych, udzielaniem odpowiedzi na tysiące pytań i sprawdzaniem rzetelności obsługi księgowej naszych Klientów.

Codziennie bogatsi o wiedzę dotyczącą  – czasami wyjątkowo ekstrawaganckich – przypadków księgowo-podatkowych, czerpiemy radość z dzielenia się nią z innymi.

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy – blog stanowi doskonałe miejsce do podzielenia się z Wami tym, co mamy najlepszego, czyli solidną, fachową wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu jednoosobowych działalności gospodarczych.

Znajdziesz tutaj zarówno opracowania podstawowych tematów z zakresu księgowości, kadr, podatków, jak i bardziej interesujące rozwiązania skomplikowanych przypadków prosto z naszej pracy zawodowej.

Gotów? Zapraszamy!

Czytaj

Prawnik z kilkunastoletnim doświadczeniem i doradca podatkowy (nr wpisu 12564) specjalizujący się w prawie podatkowym, celnym oraz ubezpieczeniach społecznych. Kierownik Działu Specjalistów inFakt