Biuro Rachunkowe
we Wrocławiu

tel.: 71 881 08 93

biuro.wroclaw@infakt.pl 

Twoja firma potrzebuje stabilnej księgowości? Zapoznaj się z ofertą inFaktu. Osobisty Księgowy zajmie się Twoimi sprawami, a aplikacja ułatwi Ci każdy ruch w księgowości. Poznaj opinie Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego z Wrocławia Sprawdź

Sprawdź nasze usługi
we Wrocławiu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę

Moc hasła:

Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego we Wrocławiu plus darmowa aplikacja mobile i www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Wrocławia dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Wrocławia

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Wrocławiu

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów we Wrocławiu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie masz do wyboru biura rachunkowe
we Wrocławiu?

Masz wiele dobrych biur we Wrocławiu. Co miesiąc poświęcasz czas i ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Nie masz stałego wglądu w komplet swojej dokumentacji księgowej.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Linia kredytowa może być dobrym rozwiązaniem na rozwój firmy - sprawdź jak rozliczyć.

Szybką możliwością pozyskania dodatkowych środków finansowych jest uruchomienie linii kredytowej na rachunku firmowym. To przyznane przez bank dodatkowe środki do wykorzystania, dostępne na rachunki bieżącym. Ich przeznaczenie jest dowolne. Limit na koncie wiąże się z mniejszą ilością formalności i warunków do spełnienia w porównaniu do standardowego kredytu.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz rozliczeniu sfinansowanych kredytem wydatków. Dowiedz się więcej

[infakt_trial_company]

Rozliczenie opłat za linię kredytową

Decyzja na co przeznaczyć dodatkowe pieniądze należy do Ciebie, w zależności od potrzeb i stanu finansowego przedsiębiorstwa można uregulować bieżące zobowiązania lub zainwestować w nowe środki trwałe. Pieniądze mogą też pozostać na koncie na wypadek pilnej potrzeby, szczególnie że większość banków nalicza odsetki dopiero od wykorzystanego limitu.

Odsetki i prowizje związane z limitem na rachunku bieżącym możesz ująć jako koszty firmowe w okresie rozliczeniowym, w którym zostały zapłacone. Nigdy nie należy rozliczać odsetek zanim zostaną faktycznie pobrane z konta bankowego. Należy wówczas wystawić dowód wewnętrzny kosztowy, który można ująć w PKPiR. W dokumentacji jako potwierdzenie zapłaconych odsetek i prowizji trzeba przechowywać wydrukowany wyciąg bankowy z danego miesiąca.

Jeżeli pozyskane w ramach linii kredytowej środki służą do zakupu towarów handlowych i materiałów to rozliczenie tych opłat wygląda inaczej. Wszelkie wydatki związane z ich zakupem, poniesione jeszcze przed przekazaniem towarów i materiałów do magazynu są kosztem ubocznym. Należy je ująć w oddzielnej kolumnie PKPiR.

Kolejnym szczególnym przypadkiem księgowania poniesionych opłat za korzystanie z kredytu w rachunku bieżącym jest zakup środków trwałych. Wszelkie prowizje i odsetki zapłacone przed przyjęciem składnika majątku do użytkowania trzeba wliczyć do wartości początkowej środka trwałego.Wydatki poniesione przed tą datą powiększają bowiem wartość początkową nabywanego składnika majątku. Na podstawie przyjętej przez przedsiębiorcę metody i stawki amortyzacji odsetki i prowizje, które powiększyły wartość początkową środka trwałego zostaną zamortyzowane.

Odsetki zapłacone po dostarczeniu towarów i materiałów magazynu, albo wprowadzeniu składnika majątku do ewidencji środków trwałych rozliczamy według ogólnej zasady. Oznacza to, że sporządzamy dowód wewnętrzny na podstawie wyciągu bankowego i wprowadzamy go do PKPiR.

Masz linię kredytową w rachunku bieżącym i nie wiesz jak rozliczać opłaty i odsetki? Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w księgowaniu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij

"Czy wiesz, że w inFakcie nie musisz co miesiąc zawozić faktur do Księgowego?"

Zobacz profile ponad 250 Księgowych z całej Polski.

Księgowość dla firm