Biuro rachunkowe Toruń

Biuro Rachunkowe Toruń? Sprawdź co oferuje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt. Oferujemy obsługę profesjonalnego biura rachunkowego, połączoną z programem do wystawiania faktur i dostępem do intuicyjnej aplikacji online, dzięki której możesz śledzić zmiany na swoim koncie. 

BIURO RACHUNKOWE TORUŃ? IDEALNY WYBÓR TO INFAKT


Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt to więcej usług, wyższy poziom obsługi klienta i wygodę, której nie zapewni żadne biuro z Torunia. Księgowość w inFakt łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i pełen profesjonalizm. Co istotne obsługujemy firmy z całego kraju i współpracujemy z urzędami skarbowymi i ZUS-em we wszystkich miastach Polski. Wybierając księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt nie musisz się tym martwić kwestiami księgowymi – dopilnowujemy ich bowiem za Ciebie.

W aplikacji znajdziesz skany przekazanych dokumentów, uporządkowane i zebrane w jednym miejscu. W dowolnym momencie sprawdzisz także wysokość podatków i składek ZUS-u. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu lub smartfon.

WYGODA PROWADZENIA FIRMY? ZDECYDUJ SIĘ NA INFAKT


Prowadząc firmę w Toruniu warto wybrać księgowość, która jest w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, która odciąża Cię od obowiązków związanych z „papierkową robotą”. Taka właśnie jest Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakcie.

 • Kompleksowa obsługa księgowa

Możesz zapomnieć o wizytach u księgowej. Przesyłasz do nas dokumenty w formie wygodnych skanów lub zdjęć wprost z telefonu, a dalej zajmie się nimi zespół profesjonalistów z inFakt.pl. Nie musisz zaprzątać sobie głowy przestrzeganiem urzędowych terminów.

O wysokościach należnych podatków poinformujemy Cię mailowo. Złożymy na Ciebie wszystkie deklaracje wymagane przez urząd skarbowy i ZUS, a ponadto będziemy Cię reprezentować w tych urzędach.

 • Stały monitoring finansów firmy

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić ewidencję swoich danych księgowych, w ramach usługi otrzymasz dostęp do aplikacji online, która Ci to umożliwi. W każdej chwili możesz sprawdzić wysokość należnego podatku, czy składek do ZUS. W aplikacji znajdziesz także wszystkie przekazane nam dokumenty, zeskanowane i zebrane w jednym miejscu.

Dostęp do aplikacji jest nieograniczony. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i jesteś na bieżąco ze stanem finansów swojej firmy. Dostęp do aplikacji online możesz uzyskać także przy użyciu smartfona.

 • Narzędzie do fakturowania w cenie

W ramach usługi udostępnimy Ci wygodne narzędzie do fakturowania. Nie musisz już wystawiać faktur w Excelu, czy męczyć się z innym programem desktopowym. Przy użyciu programu do faktur oferowanego przez inFakt.pl, możesz wystawiać następujące rodzaje faktur: zaliczkową, VAT, pro forma, marża i korygującą. Wystawisz także faktury w walucie obcej i języku angielskim.

 • Merytoryczne wsparcie dłużej niż w innych biurach

Jeśli dręczą Cię wątpliwości dotyczące przepisów, faktur, czy obsługi aplikacji inFakt.pl – nasz zespół księgowych szybko je rozwieje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7 do 22. Udzielimy Ci fachowej porady telefonicznie, mailowo lub poprzez Live Chata.

Z inFakt.pl oszczędzasz także czas. Nie musisz już tracić czasu na dojazdy do biura rachunkowego, na drugi koniec Torunia. Możesz także zapomnieć o urzędzie skarbowym i ZUSie.

Kontakt do naszego punktu partnerskiego w Toruniu

Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Partner inFakt
ul. J. Lelewela 19/6
87-100 Toruń
tel. 523 047 951

Biuro rachunkowe Toruń? Przekonaj się w praktyce jakie możliwości oferuje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt. W każdej chwili możesz nas przetestować. Jeśli się na to zdecydujesz nawet przez 60 dni będziemy obsługiwali Cię zupełnie za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.

Data modyfikacji:2016-05-24

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT