Biuro Rachunkowe
w Stargardzie

tel.: 91 887 14 36

info@infakt.pl 

Szukasz nowoczesnego biura rachunkowego? Zapraszamy do inFaktu. Samodzielnie wybierzesz księgową choćby za chwilę. Otrzymasz za darmo aplikację do wymiany dokumentów i fakturowania. Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Stargardzie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Stargardzie plus darmowa aplikacja mobile i www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa ze Stargardu dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
ze Stargardu

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Stargardzie

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Stargardzie

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie są możliwości współpracy z biurem rachunkowym w Stargardzie?

Do biura możesz osobiście zanosić faktury z danego miesiąca. Stać w korkach. Umawiać terminy spotkań. Czekać. Nie mieć dostępu do swojej dokumentacji księgowej poza godzinami pracy biura. To standard. Ale czy na pewno?

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Czy nieodliczony podatek VAT może być zaliczony do kosztów uzyskania przychodów?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nawet będąc czynnym podatnikiem VAT nie od wszystkich czynności wykonywanych w ramach działalności można odliczyć podatek od towarów i usług. Zdarza sie, że dany wydatek ujmujemy PKPiR dla celów podatku dochodowego, czyli zwiększamy koszty podatkowe, ale nie mamy prawa odliczenia podatku VAT od zakupu.Generalnie podatek od towarów i usług wymieniony jest w katalogu wydatków, które nie stanowią kosztów uzyskania przychodów. W niektórych sytuacjach podatek VAT może jednak zostać zaliczony do kosztów podatkowych.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz rozliczeniach kosztów. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Prawo do odliczenia VAT

Jeżeli korzystasz ze zwolnienia z VAT to nie masz prawa do odliczenia podatku VAT od zakupów. Służą one bowiem sprzedaży nieopodatkowanej. Wartość podatku naliczonego VAT może wówczas stać się Twoim kosztem uzyskania przychodów.

W przypadku sprzedaży mieszanej możesz odliczać podatek VAT tylko wtedy, gdy dany zakup dotyczy sprzedaży opodatkowanej. Może się zdarzyć, że poniesiony wydatek dotyczy obu rodzajów sprzedaży (opodatkowanej i zwolnionej), wówczas kwotę VAT do odliczenia ustala się na podstawie współczynnika udziału sprzedaży opodatkowanej w całości sprzedaży. Część podatku VAT, do której nie przysługiwało Ci prawo odliczenia podatku od towarów i usług również może powiększać Twoje koszty dla celów podatku dochodowego.

Natomiast w przypadku, gdy jesteś czynnym podatnikiem VAT możesz powiększyć koszty podatkowe o wartość podatku VAT, jeżeli zgodnie z ustawą o VAT nie przysługuje Ci prawo odliczenia części lub całego podatku VAT od danej transakcji. Wyjątek stanowi naliczony podatek od towarów i usług, który powiększa wartość środka trwałego lub wartości niematerialnej i prawnej.

Brak prawa do odliczenia całego VAT dotyczy usług noclegowych i gastronomicznych (z wyjątkiem nabycia gotowych posiłków przeznaczonych dla pasażerów przez podatników świadczących usługi przewozu osób).

Ograniczone odliczenie z kolei przysługuje przy wydatkach związanych z pojazdem, gdzie rodzaj dysponowania określiliśmy jako mieszany. Aktualnie można odliczyć 50% VAT od zakupu samochodu, paliwa i wydatków eksploatacyjnych.

Jeżeli posiadasz fakturę dokumentującą zakup powyższych usług bądź produktów to nieodliczony podatek VAT ujmujesz jako koszt uzyskania przychodów wraz z kwotą netto.

Podsumowując można stwierdzić, że w większości przypadków, jeżeli nie przysługuje Ci prawo do odliczenia podatku VAT (lub jej części) to będzie można o tą wartość zwiększyć koszty uzyskania przychodów, a co za tym idzie pomniejszyć podatek dochodowy.

W przypadku pytań dotyczących prawa do odliczenia VAT i ewentualnego ujęcia tego podatku w kosztach podatkowych zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij