Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski

Szukasz biura rachunkowego w Piotrkowie Trybunalskim? Zanim zdecydujesz się na usługi standardowego biura przekonaj się, jakie korzyści zyskasz przechodząc na księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym. inFakt bierze odpowiedzialność za Twoje rozliczenia dzięki czemu możesz skupić się na rozwijaniu biznesu.

BIURO RACHUNKOWE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – SPRAWDŹ INFAKT


Jeśli do tej pory Twoja firma była obsługiwana przez standardowe biuro rachunkowe z Piotrkowa Trybunalskiego, z pewnością wiesz, jak wiele niedogodności się z tym wiązało. Musiałeś samodzielnie co miesiąc dowozić księgowym zgromadzone dokumenty kosztowe i faktury sprzedażowe, tracąc na to i czas, i pieniądze. Nie musi tak być!

Wybierając księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym zachowasz pełną kontrolę na finansami swojej firmy, ponieważ dzięki udostępnionej przez nas aplikacji będziesz mógł na bieżąco monitorować wysokość składek i podatków. W standardowym biurze rachunkowym po złożeniu dokumentów nie masz już do nich wglądu.

W ramach naszej usługi otrzymujesz dostęp do funkcjonalnej i praktycznej aplikacji online umożliwiającej wystawianie faktur i przeglądanie operacji księgowych oraz profesjonalną pomoc naszych księgowych. Twoje dokumenty są rozliczane fachowo i terminowo przez doświadczonych księgowych.

PROWADŹ DZIAŁALNOŚĆ Z INFAKTEM


Wybierając Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt nie musisz się przejmować sprawami księgowymi i wreszcie możesz się zająć tym co najistotniejsze – prowadzeniem biznesu. Oto podstawowe zalety korzystania z naszych.

 • Obsługa przez zespół profesjonalnych księgowych

Twoje dokumenty kosztowe i faktury sprzedażowe są rozliczane przez najlepszych fachowców zatrudnionych w biurze inFakt. Ty musisz jedynie przekazać je w formie skanów. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo ubezpieczyliśmy swoją działalność więc odpowiedzialność za wszelkie nieprawidłowości w rozliczeniach spoczywa wyłącznie na nas.

Kontakt z urzędami również bierzemy na siebie – w Twoim imieniu składamy deklaracje do urzędu skarbowego i ZUS-u oraz dopełniamy innych niezbędnych formalności.

 • Stała kontrola nad finansami dzięki aplikacji online

O własny interes trzeba dbać. Jak jednak masz kontrolować stan finansów swojej firmy, jeśli po złożeniu dokumentów rozliczeniowych w standardowym biurze rachunkowym w Piotrkowie Trybunalskim nie masz już do nich dostępu? W inFakt wygląda to zupełnie inaczej.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz cały pakiet usług, w tym dostęp do bardzo wygodnej i praktycznej aplikacji online. Możesz przeglądać wszystkie dokumenty oraz sprawdzać wysokość podatków i składek. Dodatkowo szybko i sprawnie wystawiasz faktury dzięki dedykowanej aplikacji do fakturowania.

 •     Mobilny dostęp do wszystkich usług

W przeciwieństwie do standardowych biur rachunkowych w Piotrkowie Trybunalskim, które rzadko starają się dostosować swoje usługi do zmieniających się realiów i wymagań przedsiębiorców, inFakt zadbał o to, byś mógł mieć dostęp do swojego konta w każdym miejscu i o każdej porze. Aplikację inFakt.pl dedykowaną na smartfony z Androidem lub iPhone możesz pobrać za darmo.

 • Fachowe doradztwo przez sześć dni w tygodniu

Nie musisz biegle znać wszystkich przepisów prawnych ani śledzić zmian legislacyjnych dotyczących prowadzenia działalności i rozliczania się ze świadczonych usług – nasi księgowi zapewniają profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich zawiłości i wątpliwości. Możesz się z nimi kontaktować w dni robocze od 7.00 do 22.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 17.00 za pośrednictwem telefonu, e-maila lub Live Chat.

Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski? Przetestuj Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym! Jeśli się na to zdecydujesz będziemy Cię obsługiwali przez 60 dni za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez konsekwencji. Jesteśmy pewni, że zdecydujesz się z nami zostać.

 

Data modyfikacji:2015-09-16

Współzałożyciel i dyrektor finansowy inFaktu, który wspólnie z Wiktorem Sarotą i zespołem zmienia rynek usług księgowych od 2008 roku. Ekspert w sprawach księgowych i podatkowych.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT