Biuro rachunkowe Legionowo

Wybierając biuro rachunkowe Legionowo warto zdecydować się na opcję zapewniającą pełną swobodę prowadzenia działalności. Chodzi tu o usługi księgowe niejako zdejmujące z przedsiębiorcy pilnowanie formalności. O te bowiem najlepiej, by zatroszczyli się specjaliści. 

Wsparcie zespołu księgowych na każdym kroku 

Prowadzenie firmowej księgowości nie należy do najprostszych zadań, jakie stoją przed przedsiębiorcami. Na szczęście istnieje możliwość jej przekazania w ręce profesjonalistów. Wyszukując biuro rachunkowe Legionowo koniecznie sprawdź ofertę, którą dla swoich klientów przygotowało Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe.


Dołączając do inFaktu właściwie pozbywasz się obowiązków związanych z firmowymi rozliczeniami. Twoim jedynym zadaniem jest dostarczenie raz w miesiącu faktur w formie wygodnych skanów – o pozostałe formalności dba już nasz zespół. Z jednej strony to dedykowany księgowy wybierany przez Ciebie osobiście, który świetnie orientuje się w finansach Twojej działalności, z drugiej zaś Dział Obsługi Klienta, z którym można kontaktować się przez siedem dni w tygodniu. 


Wygoda działania z inFaktem

Po dostarczeniu dokumentów do Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego nie tracisz do nich dostępu. Możesz je przeglądać i analizować w dedykowanej aplikacji, do której zapewniamy Ci bezpłatny dostęp. Za jej pomocą możesz ponadto sprawdzać wysokość podatków czy składek ZUS. Ale nie tylko – w programie szybko i sprawnie wystawisz zgodną z przepisami fakturę. 

Oferujemy także darmową aplikację na iPhony, telefony z systemem Android oraz WindowsPhone. Można ją pobrać z dedykowanego sklepu. Dzięki niej łatwo wykonasz zdjęcie kosztu i prześlesz do swojej księgowej lub księgowego w inFakcie. Aplikacja mobilna umożliwia dostęp do konta właściwie w dowolnym miejscu i czasie.

Kontakt do naszego punktu partnerskiego w Legionowie

Infakt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Partner inFakt
ul. Hetmańska 97
05-120 Legionowo
tel. 22 307 05 47


Sprawdź jak do nas trafić:

Biuro rachunkowe Legionowo? inFakt idealnym rozwiązaniem

Jeśli chcesz skorzystać z oferty Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego dajemy Ci możliwość darmowego testu. Wybierz księgowość w inFakcie, poczuj komfort i zyskaj czas na prowadzenie swojego biznesu.


Data modyfikacji:2016-06-02

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (w przypadku ryczałtu obsługujemy podatników zwolnionych z podatku VAT).

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR, ryczałt - zwolnieni z podatku VAT