Biuro Rachunkowe
w Kielcach

tel.: 818 847 589

biuro.kielce@infakt.pl 

Sprawdź inFakt – wybór osobistej księgowej, dostosowanie usług księgowych i ceny plus dostęp do aplikacji online, w której widzisz stan finansowy firmy i w prosty sposób wystawiasz faktury. Zobacz opinie Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebieDalej

Sprawdź nasze usługi
w Kielcach

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Kielcach oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowy z Kielc dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Kielc

Samodzielnie wybierzesz księgową, która poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Kielcach

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Kielcach

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej lub księgowego z inFakt. Kontaktuj się telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie są opcje biur rachunkowych
w Kielcach? Jak wygląda porównanie klasycznego biura z księgowością w inFakcie

Być może co miesiąc ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury do biura rachunkowego. Co więcej, nie masz bieżącego dostępu do dokumentacji księgowej Twojej firmy.

Zobacz opis klasycznego biura rachunkowego i porównaj go z nowoczesną księgowością w inFakcie. Zobacz porównanie

Jesteś zwolniony z VAT i nie wiesz, jak wystawiać faktury po zmianie przepisów? Sprawdź, co się zmieniło w tej kwestii.

Do niedawna wielu przedsiębiorców zwolnionych z VAT wystawiało rachunki, a czynni podatnicy VAT faktury. Na ten moment nie ma już podziału, "nievatowcy" również powinni dokumentować swoje transakcje handlowe fakturami, jednak wyłącznie wtedy gdy klient poprosi o jej wystawienie. Może to zrobić do trzech miesięcy licząc od końca miesiąca dostawy. Później przedsiębiorca nie jest już zobligowany do wystawienia faktury, jednak nie nic nie stoi na przeszkodzie, by ją sporządzić i przekazać klientowi.

Księgowi inFakt udzielają pomocy przy zakładaniu firmy, oraz czuwają nad prawidłowym dokumentowaniem transakcji. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Rachunek czy faktura ze stawką „zw”

Faktura, którą wystawiają czynni podatnicy VAT i Ci, którzy korzystają ze zwolnienia nie jest taka sama. Zasadnicza odmienność tych dwóch dokumentów polega na zastosowanej stawce VAT. Czynni podatnicy VAT maję bowiem obowiązek do sprzedawanych produktów i usług doliczać odpowiednią stawkę podatku VAT, oraz przeliczać na jej podstawie kwotę podatku VAT. Przedsiębiorcy, którzy nie są zarejestrowani jako czynni podatnicy VAT jako stawkę wpisują na dokumencie “zw”. Takie osoby prowadzące działalności korzystają ze zwolnienia podmiotowego lub przedmiotowego w zależności od wykonywanych czynności i osiąganych obrotów.

Obowiązkowe elementy jakie muszą znaleźć się na wystawianym dokumencie uległy zmianie. Różnica w zestawie składników faktury (porównując wcześniejsze rachunki do faktur wystawianych obecnie przez przedsiębiorców zwolnionych z VAT) jest niewielka, ale istotna z punktu widzenia prawidłowego dokumentowania transakcji, a co za tym idzie rozliczenia.

Faktura to podstawowy dokument funkcjonujący w kontekście działalności gospodarczej. Niezwykle istotna dla każdego przedsiębiorcy jest umiejętność prawidłowego wystawiania faktur, dlatego warto być na bieżąco z wprowadzanymi zmianami w tym zakresie.

Faktury, które są wystawiane przez firmy zwolnione z VAT na podstawie kwoty limitu obrotów oraz świadczące usługi finansowe i ubezpieczeniowe, nie różnią się od wcześniejszych rachunków pod względem zestawu elementów. Natomiast w przypadku sprzedaży zwolnionej przedmiotowo konieczne jest dodatkowo zawarcie na dokumencie podstawy zwolnienia z VAT.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi księgowi chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące i pomogą w rozliczeniu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij