Wzór rachunku uproszczonego

Masz dość odręcznego wystawiania rachunków? Nie wiesz, kiedy i jaki ich rodzaj powinieneś wystawić? A może nadal myślisz, że w naszym kraju funkcjonuje jeszcze wzór rachunku uproszczonego i za wszelką cenę starasz się go znaleźć, by wystawić go swojemu klientowi? Jeśli tak, to koniecznie musisz szybko zmienić coś w swojej firmie. Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z programu, który może ułatwić Ci wystawianie rachunków.Miło nam zakomunikować, że stworzyliśmy program, który może odmienić życie przedsiębiorców zmuszonych do wystawiania rachunków za wykonywane przez siebie usługi i sprzedaż. Ten program to poRachunek.pl- jeden z najlepszych programów, który sprawia, że prowadzenie firmy staje się prostym i bezstresowym zajęciem. A to wszystko dlatego, iż aplikacja ta pomaga przedsiębiorcy zaoszczędzić jego cenny czas, który zwykle tracił na żmudne odręczne wystawianie rachunków. Dziś czas ten można spożytkować na wiele innych ciekawszych sposobów, niż całonocne ślęczenie nad dokumentami.

Chcesz stać się zadowolonym przedsiębiorcą? Wypróbuj nasz program już dziś, wystawiając całkowicie za darmo nawet trzy rachunki w ciągu miesiąca. Skorzystaj z naszej aplikacji i przekonaj się sam, jak dobrze mieć niczym nieograniczony dostęp do wystawianych przez siebie rachunków nawet poza siedzibą swojej firmy i miejscem zamieszkania. Przekonaj się, jak bardzo usprawni funkcjonowanie Twojej firmy program działający za pośrednictwem Internetu. Dołącz do naszych zadowolonych klientów już dziś.

Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: