Rejestr sprzedaży

Zasady sporządzania rejestru sprzedaży dla celów podatku od towarów określa art. 109 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54, poz. 535). Należy prowadzić ewidencję w sposób rzetelny. Brak zgodności ze stanem faktycznym może skłonić organy podatkowe do oszacowania wartości, które nie zostały odpowiednio zaewidencjonowane i ustalenia podatku należnego tyle, że bez prawa obniżenia kwoty podatku należnego o podatek naliczony. Aby uniknąć konsekwencji niepoprawności rejestru sprzedaży warto rozważyć możliwość jaką daje program do fakturowania Infakt.pl Dzięki tej aplikacji w bardzo łatwy sposób wygenerujesz poprawny rejestr sprzedaży Stwórz swój własny rejestr sprzedaży zakładając konto w programie fakturowym Infakt.pl Możesz użyć formularza rejestracyjnego, który znajduje się poniżej: Data modyfikacji:2013-04-11

Załóż firmę z kontem firmowym mBank

inFakt współpracuje z mBankiem. Zakładając firmę, możesz od razu otworzyć konto firmowe. To proste, wygodne i nic nie kosztuje. Największą zaletą jest możliwość uzyskania numeru rachunku firmowego jeszcze w trakcie zakładania firmy, który zgłoszony zostanie do urzędów. Oznacza to, że nie będziesz musiał zgłaszać konta firmowego po założeniu firmy.


Dla kogo?

Zakładanie firmy z inFakt jest przeznaczone dla osób, które zamierzają założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Nie zakładamy: spółek z o.o., spółek jawnych ani spółek cywilnych.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu