Programy do wystawiania rachunków

 Każdy przedsiębiorca, który zwolniony jest z podatku VAT musi posiadać obecnie programy do wystawiania rachunków, który uruchamia się dzięki aplikacji zainstalowanej w systemie Windows. Programy tego rodzaju umożliwiają swobodne wystawianie rachunków wszelkiego rodzaju. Programy te umożliwiają wydrukowanie nowoczesnych rachunków, które z pewnością zaskoczą wiele osób, które taki rachunek otrzymają.

Programy do wystawiania rachunków ponadto umożliwiają przechowywanie danych teleadresowych, a także cennik usług i towarów. Jakie możliwości daje taki program, osobom, które zwolnione są z odprowadzania podatku VAT? Możliwościami tymi są: dwie możliwości wystawiania faktur – w języku polskim i angielskim, stworzenie bazy klientów, z podziałem na odpowiednie grupy, stworzenie bazy usług i towarów, także z podziałem na grupy. Ponadto programy te umożliwiają przypisanie wielu cen jednemu produktowi, możliwość wydrukowania odpowiedniego cennika, możliwość zdefiniowania danych w słowniku. Bardzo przydatną funkcją takich programów do wystawiania rachunków jest również wstawienie logo w wystawionym rachunku, a także istnieje możliwość wysłania takiego rachunku za pomocą poczty elektronicznej.

Ponadto programy te bardzo dobrze współpracują z innymi programami typu: pakiet przedsiębiorcy księga i ryczałt. Tak jak widzimy program daje nam bardzo wiele możliwości, a ponadto można pobrać go z sieci internetowej za darmo na określony czas próbny. Po upłynięciu tego okresu należy uiścić odpowiednią opłatę za wybrany program do wystawiania rachunków.

Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: