Program do wystawiania rachunków free

 Muszę wszystkim pochwalić, odkąd znalazłem program do wystawiania rachunków free i od tego czasu mam dużo łatwiejsze życie. Gdy przychodzi konieczność wystawienie dokumentu, po prostu włączam program do wystawiania rachunków free i za jego pomocą uruchamiam całą procedurę tworzenia rachunku, potrzebnego do wystawienia.

Zajmując się pracą na zlecenie mogę przebywać w domu i od czasu do czasu wykonywać także prace domowe, a ich nie brakuje. Dobrze mi z nowym programem, chociaż jedno dodatkowe zajęcie mi odpada, dzięki czemu zyskuję więcej czasu dla siebie i mam pewną swobodę działania. Pozwalam sobie na odkładanie rachunku na ostatnią chwilę, bo wolę zajmować się pracą, daje mi ona mnóstwo satysfakcji, a mam pewność, że program do wystawiania rachunków free zrobi, to, co się należy, a ja tylko się podpiszę. To wystarczy w zupełności. Jeśli ktokolwiek z Was nie ma jeszcze, tego małego programiku, warto się zastanowić nad jego instalacją. To nie zajmuje wiele czasu, a korzyści z jego posiadania są nieograniczone. Być może zastanawialiście się nad podpisaniem umowy o zlecenia lub o dzieło, w której było napisane, że konieczne będzie wystawianie rachunków, być może nie podpisaliście jej w obawie, o to, że sobie nie poradzicie, tymczasem dobra praca i dodatkowe pieniądze przeszły Wam koło nosa.

Nic w życiu nie jest łatwe, wszystkiego trzeba się nauczyć, a posiadanie dodatkowej, a czasem nawet jedynej pracy jest dobre i pozwala uwierzyć w swoje możliwości. Dla chcącego nic trudnego.

Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: