faktury VAT wzory

 

Wzór faktury VAT jest jeden, definiuje go ustawa o rachunkowości oraz przepisy o podatku VAT. Określaną one jakie elementy faktury są obligatoryjne oraz jakich zmian nie wolno dokonywać, aby faktura była ważna.

Skoro więc faktury VAT wzory mają narzucone przez prawo, każda powinna wyglądać bardzo podobnie. Doskonale wszyscy wiemy jednak, że tak nie jest. Przyjrzymy się więc sytuacjom, w których otrzymać można stworzoną według wzoru, ale zarazem wyróżniającą się pośród innych fakturę VAT.

faktury VAT pobrania

 

Oto najczęstsze zmiany we wzorach faktur jakie wprowadzają przedsiębiorcy aby wyróżnić swoje faktury na tle konkurencji:

 • stosowanie kolorowego papieru na którym nadrukowywane są faktury, może to również być papier firmowy,
 • dołączanie logotypu firmowego na fakturze, niektóre programy fakturowe posiadają taką funkcjonalność,
 • stosowanie oferowanych czasem przez niektóre programy fakturowe funkcjonalności jaką są faktury VAT wzory w kolorze, dające bardzo ciekawy efekt.

 

Dzięki Infakt.pl istnieje możliwość wystawiania faktur w każdy z wyżej wymienionych sposobów. Gdy używamy Infakt.pl nasze faktury stają się po prostu ciekawsze i bardzo często przyciągają uwagę innych. Jeśli chciałbyś wyróżnić twoje faktury VAT wzory faktur w kolorze są idealnym rozwiązaniem. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto aby wystawiać kolorowe faktury swoim kontrahentom.

Skorzystaj z poniższego formularza rejestracyjnego aby sprawdzić jakie to proste.

Data modyfikacji:2011-07-27

Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

 • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

 • Po wpisaniu NIP-u klienta
  dane uzupełnią się same.

 • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
  i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

 • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: