faktury VAT do pobrania

Faktury są najczęściej wystawiane w programach do fakturowania. Jednak nie mała część przedsiębiorców, którzy zaczynają dopiero swoją działalność, szuka w internecie faktury VAT do pobrania.

Dlaczego się tak dzieje? Otóż przyczyn i sytuacji w których tak się dzieje jest zapewne co najmniej kilka. Najczęściej jest to niewiedza lub brak przekonania co do poprawności faktury wystawianej po raz pierwszy w życiu. Inną sytuacją może okazać się fakt braku swojego własnego programu do wystawiania faktur VAT. Czasem dochodzi też lenistwo lub brak wolnego czasu przedsiębiorców, którzy zamiast stworzyć własną, korzystają z faktury VAT do pobrania.


Wystawianie faktury w InFakt.pl

Ostatnia już chyba sytuacja to przedsiębiorcy wystawiający faktury VAT jednorazowo lub bardzo rzadko. Zakup programowania do wystawiania faktur jest wtedy zbędnym wydatkiem, lepiej w kilka chwil wystawiać faktury VAT do pobrania. Jak widać na przykładach każda sytuacja jest odmienna, wspólną ich cechą jednak jest to, że faktury do pobrania z sieci doskonale się w nich sprawdzają.

Faktura VAT w PDF wygenerowana w Infakt.plPrzykład Faktury VAT wygenerowanej w aplikacji infakt.pl

Infakt.pl to ciekawa alternatywa dla faktur VAT do pobrania. Zamiast pobierać jednorazowo przykładowy szablon, można również za darmo wystawiać faktury w internecie. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto aby mieć dostęp do szeregu przydatnych funkcjonalności. Infakt.pl pozwala na zarządzanie fakturami i jest bardzo pomocny gdy nasza przygoda z fakturami dopiero się zaczyna.

Zaloguj się w progami i pobierz swoją fakturę VAT.

Data modyfikacji:2011-09-19

Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: