Druki rachunku bez vat

 Konieczność odprowadzania należnych podatków do skarbu państwa jest niestety dla wielu przedsiębiorców zmorą każdego miesiąca rozliczeniowego, ale przecież zanim osiągnie się poziom dochodów kwalifikujących przedsiębiorcę do konieczności wstąpienia w szeregi vatowców istnieje możliwość prowadzenia rachunkowości uproszczonej, opartej o kartę podatkową.

 W takich przypadkach przydać się mogą druki rachunku bez vat, z których zapewne każdy chciałby korzystać bezpłatnie. Możliwość taką stwarza wielu dostawców oprogramowania do wystawiania rachunków, ale niestety wielu z nich po krótkim okresie promocji, który ma przyzwyczaić i przekonać przedsiębiorcę do produktu, zaczyna wprowadzać pewne ograniczenia w funkcjonowaniu programu. W przypadku programu, który chcielibyśmy rekomendować jest jednak zupełnie inaczej. Porachunek to bowiem absolutnie bezpłatny program, dzięki któremu twoje druki rachunku bez vat będą nie tylko wystawione zgodnie ze standardami opracowanymi przez ministerstwo finansów, będą to bowiem dokumenty estetyczne i nie budzące jakichkolwiek wątpliwości formalnych.

 Zachęcamy wobec tego do rejestracji w serwisie porachunek, ponieważ jedynie rejestracja jest Państwa przepustką do legalnego i bezpłatnego rozwiązania jakim jest program porachunek. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości związane z funkcjonowaniem programu, to mogą się Państwo zawsze zwrócić z pytaniem do działu klienta, ponieważ w porachunku jesteśmy wyznawcami starej zasady, że klient to nasz pan!

 

oceń swoje możliwości: rejestracja - Porachuneksatysfakcja

Data modyfikacji:2014-01-15

Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: