Druk uproszczonego rachunku

 Dokumentacja w firmie jest kluczowym elementem, który pozwala jasno i precyzyjnie stwierdzić, czy dane przedsiębiorstwo funkcjonuje sprawnie czy też ma jakieś kłopoty. Obieg dokumentów musi odbywać się szybko i efektywnie. Aby to było możliwe przyda nam się druk uproszczonego rachunku, który można bezpłatnie pobrać w ramach rejestracji na portalu internetowym, który jest dedykowany przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy na co dzień są zobligowani do tego, by wystawiać tego typu dokumenty.

Aby wszystkie procesy fakturowania oraz wystawiania rachunków przebiegały szybciej, należy posiadać odpowiednie formularze oraz druki, żeby w razie konieczności móc mieć na czym potwierdzić i uwiarygodnić daną transakcję handlową. I to właśnie druk uproszczonego rachunku jest takim formularzem, który na stałe powinien gościć w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego profilu czy też stażu istnienia na danym rynku. Jeśli zależy nam na tym, by nasi klienci oraz partnerzy handlowi byli odpowiednio usatysfakcjonowani, już dziś zapoznajmy się z możliwościami oraz właściwościami, jakie przedstawia druk uproszczonego rachunku. Obsługa tego formularza jest bardzo prosta, ponieważ zawiera on jedynie niezbędne dane oraz elementy, które wymagają wypełniania.

Wystarczy zapoznać się raz z przykładowym wzorem lub szablonem, a wszystko stanie się dla nas bardziej przystępne i będziemy mogli samodzielnie wystawiać nasze dokumenty firmowe, kierując je bezpośrednio do kontrahentów oraz odbiorców towarów lub też usług. 

Data modyfikacji:2014-01-15

Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: