Druk rachunku uproszczonego do pobrania

 Rejestry sprzedaży, jakie wykorzystywane są w poszczególnych firmach przybierać mogą zróżnicowaną formę. Większość przedsiębiorstw decyduję się na paragony fiskalne gdyż są one jednym z wygodniejszych narzędzi. Obsługa kasy nie wymaga specjalnych umiejętności, dzięki czemu szkolenie nowych pracowników przebiega w stosunkowo krótkim czasie. Poza tym klienci przyzwyczajeni są do takich dowodów sprzedaży i mają do nich zaufanie, a przecież to ich opinia jest w tym wypadku najważniejsza.

Kontrahenci, którzy sami prowadzą działalność najczęściej wybierają możliwość sporządzenia faktury vat, z której będą się mogli w późniejszym okresie rozliczyć. Na rynku funkcjonuję jeszcze trzecie narzędzie, jakim jest rachunek uproszczony łączący w sobie zalety dwóch poprzednich form. Jak na razie występuję on w niewielu firmach, ponieważ problem wynika z nieznajomości tego rodzaju dokumentu. Przedsiębiorcy nie wiedzą, jakich narzędzi potrzeba by je sporządzać. Tymczasem wystarczy wejść w posiadanie formularzy o prostej konstrukcji, które wypełnić będzie można w tak naprawdę kilkadziesiąt sekund.

 W sieci znajduję się duży ich wybór. Druk rachunku uproszczonego do pobrania znaleźć można na przykład na stronach serwisów poświęconych tematyce związanej z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz dokumentów rejestrujących proces sprzedaży. Najczęściej, aby móc mieć do nich dostęp konieczne jest rejestracja w serwisie porachunek. Samo skorzystanie z pliku jest operacją darmową i do niczego nie zobowiązującą.

Data modyfikacji:2014-01-15

Zobacz jakie to proste

Wystaw fakturę w 4 kliknięciach

  • Kliknij w przycisk Nowa faktura.

  • Po wpisaniu NIP-u klienta
    dane uzupełnią się same.

  • Wpisz nazwę towaru lub usługi. Podaj wartość usługi
    i datę wystawienia. Określ rodzaj waluty.

  • Gotową fakturę możesz przesłać e-mailem lub wydrukować.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Fakturowanie inFakt jest przeznaczone dla wszystkich firm działających na terenie Polski. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby pracujące w takich branżach jak: