Biuro rachunkowe Zielona Góra

Jeśli szukasz biura rachunkowego w Zielonej Górze, które zapewni Ci wysoką jakość usług w niskiej cenie, firma inFakt przygotowała idealne rozwiązanie – księgowość All Inclusive.

W cenie 149 złotych miesięcznie otrzymasz kompleksową obsługę księgową biura rachunkowego, nieograniczony dostęp do swoich dokumentów księgowych i przydatne narzędzie do wystawiania faktur. Takiego wachlarza usług w niskiej cenie nie zaoferuje Ci żadne inne zielonogórskie biuro rachunkowe.

Księgowość All Inclusive w inFakt oznacza obsługę profesjonalnego biura rachunkowego, które wesprze Cię we wszystkich formalnościach związanych z obsługą księgową Twojej firmy. Z naszą pomocą zyskasz święty spokój i czas potrzebny na prowadzenie biznesu, czyli zarabianie pieniędzy. Papierkową robotę przekażesz fachowcom, którzy specjalizują się w niej.

Poznaj zalety księgowości All Inclusive w inFakt.pl!

 • Wygoda i pewność

Księgowość All Inclusive to wygoda i wysoka jakość usług. Z nami nie musisz tracić czasu do dowożenie na czas dokumentów. Sprawnie prześlesz do nas dokumenty w formie skanów i zyskasz cenny czas, którego od dawna Ci brakowało. Zespół księgowych zajmie się rejestrowaniem Twoich dokumentów w systemie księgowym i poinformuje Cię mailowo o wysokości podatków. Nie musisz się już także martwić wizytami w urzędzie skarbowym, czy ZUS-ie. Będziemy Cię tam reprezentować i dopilnujemy wszystkich formalności.

 • Całodobowy dostęp do danych

W dowolnym momencie możesz przeglądać wszystkie operacje księgowe i sprawdzać wysokość podatków, za pośrednictwem wygodnej aplikacji online inFakt.pl. Znajdziesz tu także wszystkie przekazane nam dokumenty, zeskanowane i zebrane w jednym miejscu. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Co więcej, dostęp do danych księgowych i możliwość wystawiania faktur jest też w smartfonie z Androidem lub w iPhonie. Wystarczy uruchomić jedną z dedykowanych aplikacji, dostępnych w App Store i Android Market.

 • Narzędzie do wystawiania faktur

Księgowość All Inclusive w inFakt.pl zapewni Ci także program do fakturowania. Narzędzie to jest częścią aplikacji dostępnej online. Od teraz możesz wystawiać faktury: pro forma, VAT, zaliczkową, marża, czy korygujące. Dodatkowo możesz generować te dokumenty w języku angielskim i walucie obcej. Wystawione w aplikacji faktury wyślesz mailem, wydrukujesz i zapiszesz w formacie PDF.

 • Zespół księgowych do dyspozycji

Jeśli masz pytania dotyczące zagmatwanych przepisów, podatków lub obsługi aplikacji inFakt.pl – nasi eksperci udzielą Ci konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 22 oraz w soboty, od 9 do 17, możesz uzyskać fachową pomoc. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Live Chata. Nie musisz się obawiać, że przeoczysz jakieś ważne zmiany w prawie. Nasz zespół śledzi je za Ciebie.

Księgowość All Inclusive to cały pakiet usług dla Twojej firmy:

 • obsługa profesjonalnego biura rachunkowego
 • odbiór dokumentów w formie skanów
 • wygodna aplikacja online
 • narzędzie do fakturowania
 • merytoryczne wsparcie księgowych

Takiego pakietu usług w niskiej cenie nie zapewni Ci żadne biuro rachunkowe z Zielonej Góry. O najwyższej jakości naszych świadczy ponad 120 tys. klientów, którzy korzystają z usług inFaktu. Doskonale wiemy, ze część przedsiębiorców to osoby, które stawiają na maksymalną oszczędność. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalną ofertę – księgowość Self Service.

Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR