Biuro rachunkowe Toruń

Znakomita większość przedsiębiorców działających na toruńskim rynku powierza prowadzenie księgowości firmy tradycyjnemu biuru rachunkowemu.

Zakres usług świadczonych przez tego typu podmioty jest najczęściej bardzo ograniczony i obejmuje księgowanie faktur i wyliczanie podatków. inFakt Biuro Rachunkowe daje więcej usług, wyższy poziom obsługi klienta i wygodę, której nie zapewni żadne biuro z Torunia.

Biorąc pod uwagę miesięczne wynagrodzenie przeciętnego toruńskiego biura rachunkowego, przedsiębiorca powinien oczekiwać więcej. Właśnie dlatego warto wybrać księgowość All Inclusive w inFakt.pl, która oferuje obsługę profesjonalnego biura rachunkowego, połączoną z programem do wystawiania faktur i dostępem do intuicyjnej aplikacji online. Takiej usługi nie oferuje żadne inne biuro rachunkowe z Torunia.

Księgowość All Inclusive w inFakt.pl łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i niską cenę. W ramach usługi. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców rozliczających się na podstawie Książki Przychodów i Rozchodów i będących podatnikami VAT. Za jedyne 149 PLN miesięcznie możesz liczyć na bezpłatny odbiór dokumentów, profesjonalną obsługę księgową, dostęp do wygodnej aplikacji i fachowe porady.

Poznaj zalety księgowości All Inclusive w inFakt.pl!

 • Kompleksowa obsługa

Możesz zapomnieć o wizytach u księgowej. Kurier bezpłatnie odbierze od Ciebie dokumenty, a dalej zajmie się nimi zespół profesjonalistów z inFakt.pl. Nie musisz zaprzątać sobie głowy przestrzeganiem urzędowych terminów. O wysokościach należnych podatków poinformujemy Cię mailowo. Złożymy na Ciebie wszystkie deklaracje wymagane przez urząd skarbowy i ZUS, a ponadto będziemy Cię reprezentować w tych urzędach.

 • Stały monitoring finansów firmy

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić ewidencję swoich danych księgowych, w ramach usługi otrzymasz dostęp do aplikacji online, która Ci to umożliwi. W każdej chwili możesz sprawdzić wysokość należnego podatku, czy składek do ZUS. W aplikacji znajdziesz także wszystkie przekazane nam dokumenty, zeskanowane i zebrane w jednym miejscu. Dostęp do aplikacji jest nieograniczony. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i jesteś na bieżąco ze stanem finansów swojej firmy. Dostęp do aplikacji online możesz uzyskać także przy użyciu smartfona.

 • Narzędzie do fakturowania w cenie

W ramach usługi All Inclusive w inFakt.pl udostępnimy Ci wygodne narzędzie do fakturowania. Nie musisz już wystawiać faktur w Excelu, czy męczyć się z innym programem desktopowym. Przy użyciu programu do faktur oferowanego przez inFakt.pl, możesz wystawiać następujące rodzaje faktur: zaliczkową, VAT, pro forma, marża i korygującą. Wystawisz także faktury w walucie obcej i języku angielskim.

 • Merytoryczne wsparcie dłużej niż w innych biurach

Jeśli dręczą Cię wątpliwości dotyczące przepisów, faktur, czy obsługi aplikacji inFakt.pl – nasz zespół księgowych szybko je rozwieje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 22 oraz w soboty, od 9 do 17. Udzielimy Ci fachowej porady telefonicznie, mailowo lub poprzez Live Chata.

Z inFakt.pl oszczędzasz także czas. Nie musisz już tracić czasu na dojazdy do biura rachunkowego, na drugi koniec Torunia. Sami je od Ciebie odbierzemy. Możesz także zapomnieć o urzędzie skarbowym i ZUSie. Tam także pojedziemy za Ciebie. Sprawy księgowe swojej firmy powierzasz profesjonalnemu biuru rachunkowemu inFakt.pl, a sam zajmujesz się prowadzeniem firmy.

Co zapewnia księgowość All Inclusive w inFakt.pl?

 • usługi profesjonalnego biura rachunkowego
 • nieograniczony dostęp do danych księgowych poprzez aplikację online
 • fakturowanie Premium
 • merytoryczne wsparcie
 • niskie koszty
 • oszczędność czasu
Data modyfikacji:2014-08-26

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR