Biuro rachunkowe Toruń

Znakomita większość przedsiębiorców działających na toruńskim rynku powierza prowadzenie księgowości firmy tradycyjnemu biuru rachunkowemu. Zakres usług świadczonych przez tego typu podmioty jest najczęściej bardzo ograniczony i obejmuje księgowanie faktur i wyliczanie podatków. Biuro Rachunkowe Toruń? Sprawdź co oferuje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt.

BIURO RACHUNKOWE TORUŃ? IDEALNY WYBÓR TO INFAKT


Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt to więcej usług, wyższy poziom obsługi klienta i wygodę, której nie zapewni żadne biuro z Torunia. Księgowość w inFakt łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i pełen profesjonalizm. Co istotne obsługujemy firmy z całego kraju i współpracujemy z urzędami skarbowymi i ZUS-em we wszystkich miastach Polski. Wybierając księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt nie musisz się tym martwić kwestiami księgowymi – dopilnowujemy ich bowiem za Ciebie.

Oferujemy obsługę profesjonalnego biura rachunkowego, połączoną z programem do wystawiania faktur i dostępem do intuicyjnej aplikacji online, dzięki której możesz śledzić zmiany na swoim koncie. Znajdziesz tam także skany przekazanych dokumentów, uporządkowane i zebrane w jednym miejscu. W dowolnym momencie sprawdzisz także wysokość podatków i składek ZUS-u. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu lub smartfon.

WYGODA PROWADZENIA FIRMY? ZDECYDUJ SIĘ NA INFAKT


Prowadząc firmę w Toruniu warto wybrać księgowość, która jest w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, która odciąża Cię od obowiązków związanych z „papierkową robotą”. Taka właśnie jest Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakcie.

 • Kompleksowa obsługa księgowa

Możesz zapomnieć o wizytach u księgowej. Przesyłasz do nas dokumenty w formie wygodnych skanów, a dalej zajmie się nimi zespół profesjonalistów z inFakt.pl. Nie musisz zaprzątać sobie głowy przestrzeganiem urzędowych terminów.

O wysokościach należnych podatków poinformujemy Cię mailowo. Złożymy na Ciebie wszystkie deklaracje wymagane przez urząd skarbowy i ZUS, a ponadto będziemy Cię reprezentować w tych urzędach.

 • Stały monitoring finansów firmy

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić ewidencję swoich danych księgowych, w ramach usługi otrzymasz dostęp do aplikacji online, która Ci to umożliwi. W każdej chwili możesz sprawdzić wysokość należnego podatku, czy składek do ZUS. W aplikacji znajdziesz także wszystkie przekazane nam dokumenty, zeskanowane i zebrane w jednym miejscu.

Dostęp do aplikacji jest nieograniczony. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i jesteś na bieżąco ze stanem finansów swojej firmy. Dostęp do aplikacji online możesz uzyskać także przy użyciu smartfona.

 • Narzędzie do fakturowania w cenie

W ramach usługi udostępnimy Ci wygodne narzędzie do fakturowania. Nie musisz już wystawiać faktur w Excelu, czy męczyć się z innym programem desktopowym. Przy użyciu programu do faktur oferowanego przez inFakt.pl, możesz wystawiać następujące rodzaje faktur: zaliczkową, VAT, pro forma, marża i korygującą. Wystawisz także faktury w walucie obcej i języku angielskim.

 • Merytoryczne wsparcie dłużej niż w innych biurach

Jeśli dręczą Cię wątpliwości dotyczące przepisów, faktur, czy obsługi aplikacji inFakt.pl – nasz zespół księgowych szybko je rozwieje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 22 oraz w soboty, od 9 do 17. Udzielimy Ci fachowej porady telefonicznie, mailowo lub poprzez Live Chata.

Z inFakt.pl oszczędzasz także czas. Nie musisz już tracić czasu na dojazdy do biura rachunkowego, na drugi koniec Torunia. Możesz także zapomnieć o urzędzie skarbowym i ZUSie. Tam także pojedziemy za Ciebie. Sprawy księgowe swojej firmy powierzasz profesjonalnemu biuru rachunkowemu inFakt.pl, a sam zajmujesz się prowadzeniem firmy.

Biuro rachunkowe Toruń? Przekonaj się w praktyce jakie możliwości oferuje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt. W każdej chwili możesz nas przetestować. Jeśli się na to zdecydujesz przez 60 dni będziemy obsługiwali Cię zupełnie za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.

Data modyfikacji:2015-09-16

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR