Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski

Szukasz biura rachunkowego w Piotrkowie Trybunalskim? Zanim zdecydujesz się na usługi standardowego biura przekonaj się, jakie korzyści zyskasz przechodząc na księgowość All Inclusive w inFakt.pl

Księgowość All Inclusive to rewolucyjna usługa, w ramach której otrzymujesz dostęp do funkcjonalnej i praktycznej aplikacji online umożliwiającej wystawianie faktur i przeglądanie operacji księgowych oraz profesjonalną pomoc naszych księgowych. Twoje dokumenty są rozliczane fachowo i terminowo przez doświadczonych księgowych.

Dlaczego warto wybrać inFakt?

Jeśli do tej pory Twoja firma była obsługiwana przez standardowe biuro rachunkowe z Piotrkowa Trybunalskiego, z pewnością wiesz, jak wiele niedogodności się z tym wiązało. Musiałeś samodzielnie co miesiąc dowozić księgowym zgromadzone dokumenty kosztowe i faktury sprzedażowe, tracąc na to i czas, i pieniądze. Nie musi tak być! Przechodząc na księgowość All Inclusive w inFakt.pl zachowasz pełną kontrolę na finansami swojej firmy, ponieważ dzięki udostępnionej przez nas aplikacji będziesz mógł na bieżąco monitorować wysokość składek i podatków. W standardowym biurze rachunkowym po złożeniu dokumentów nie masz już do nich wglądu.

All Inclusive – nowy wymiar księgowości

 • profesjonalne usługi księgowe

Twoje dokumenty kosztowe i faktury sprzedażowe są rozliczane przez najlepszych fachowców zatrudnionych w biurze inFakt. Ty musisz jedynie przekazać je w formie skanów. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo ubezpieczyliśmy swoją działalność, więc odpowiedzialność za wszelkie nieprawidłowości w rozliczeniach spoczywa wyłącznie na nas. Kontakt z urzędami również bierzemy na siebie – w Twoim imieniu składamy deklaracje do urzędu skarbowego i ZUS-u oraz dopełniamy innych niezbędnych formalności.

 • stała kontrola nad finansami dzięki aplikacji online

O własny interes trzeba dbać. Jak jednak masz kontrolować stan finansów swojej firmy, jeśli po złożeniu dokumentów rozliczeniowych w standardowym biurze rachunkowym w Piotrkowie Trybunalskim nie masz już do nich dostępu? W inFakt wygląda to zupełnie inaczej. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz cały pakiet usług, w tym dostęp do bardzo wygodnej i praktycznej aplikacji online. Możesz przeglądać wszystkie dokumenty oraz sprawdzać wysokość podatków i składek a także – dzięki narzędziu, jakim jest Fakturowanie Premium – łatwo i bez problemu wystawiać faktury.

 • mobilny dostęp do wszystkich usług

W przeciwieństwie do standardowych biur rachunkowych w Piotrkowie Trybunalskim, które rzadko starają się dostosować swoje usługi do zmieniających się realiów i wymagań przedsiębiorców, inFakt zadbał o to, byś mógł mieć dostęp do swojego konta w każdym miejscu i o każdej porze. Aplikację inFakt.pl dedykowaną smartfonom możesz pobrać za darmo z z App Store (iPhone) lub Google Play (dowolny telefon z systemem operacyjnym Android).

 • fachowe doradztwo przez sześć dni w tygodniu

Nie musisz biegle znać wszystkich przepisów prawnych ani śledzić zmian legislacyjnych dotyczących prowadzenia działalności i rozliczania się ze świadczonych usług – nasi księgowi zapewniają profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich zawiłości i wątpliwości. Możesz się z nimi kontaktować w dni robocze od 7.00 do 22.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 17.00 za pośrednictwem telefonu, e-maila lub Live Chat.

Data modyfikacji:2014-08-26

Współzałożyciel i dyrektor finansowy inFaktu, który wspólnie z Wiktorem Sarotą i zespołem zmienia rynek usług księgowych od 2008 roku. Ekspert w sprawach księgowych i podatkowych.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR