Biuro rachunkowe Łomża

Nietrudno jest znaleźć biuro rachunkowe Łomża, jednak ich oferta daleko odbiega o tego, czego oczekuje nowoczesny przedsiębiorca. Szukasz profesjonalnych usług księgowych, a jednocześnie chcesz mieć stałą kontrolę nad finansami swojej firmy? Dobrze trafiłeś! Przekonaj się, jakie korzyści odniesiesz przechodząc do Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt.

BIURO RACHUNKOWE ŁOMŻA - INFAKT TO WYGODA PROWADZENIA FIRMY


Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego i chcesz jednocześnie zachować pełną i stałą kontrolę nad wszystkimi operacjami księgowymi oraz otrzymać narzędzie do fakturowani, koniecznie wypróbuj inFakt. Wszyscy użytkownicy tej usługi otrzymują dostęp do praktycznej aplikacji online, służącej do przeglądania operacji księgowych i wystawiania faktur.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to bardzo absorbujące zajęcie, szczególnie jeśli przedsiębiorca sam musi nad wszystkim zapanować i kontrolować. Niestety często okazuje się, że doba jest za krótka, by „dopiąć” wszystkie sprawy w terminie. Pozwól, że Cię odciążymy i weźmiemy na siebie wszystkie formalności związane z obsługą finansową Twojego przedsiębiorstwa.

PRZEJMUJEMY PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TWOJE ROZLICZENIA


W przypadku, gdy zdecydujesz się na księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt, zyskasz czas, pieniądze i bezpieczeństwo! Nasi księgowi będą Cię reprezentować przed wszystkim urzędami i instytucjami nadzorującymi działalność firm, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się rozwijaniem swojego interesu. Oto niektóre z powodów, dla których warto wybrać inFakt.pl.

 • Ty zajmujesz się swoją firmą, my zaś Twoją księgowością

Współpraca z biurem rachunkowym inFakt to czysta przyjemność – jedyne, co musisz zrobić, to przekazać nam dokumenty w formie skanów. O wysokości wyliczonych składek i podatków jesteś informowany mailowo. Możesz także sprawdzić te dane w dowolnym czasie za pośrednictwem aplikacji online.

Bierzemy na siebie również reprezentowanie Twoich interesów przez urzędem skarbowym i ZUS-em. Nasza działalność została ubezpieczona, więc jeżeli popełnimy błąd, cała odpowiedzialność spoczywa na nas.

 • Dostarczenie dokumentów? Masz wygodne skany

Do tej pory było tak, że musiałeś osobiście dostarczać dokumenty rozliczeniowe swojej firmy do biura rachunkowego w Łomży, z którym współpracowałeś. Koniec z tym! inFakt dba o Twój komfort i ceni czas swoich klientów. Dokumenty przesyłasz do nas po prostu w formie skanów. Chyba nie musimy przekonywać, jak wygodne i korzystne jest to rozwiązanie.

 • Pełna kontrola nad stanem finansów firmy

Aplikacja online, którą Ci udostępniamy, umożliwia przeglądanie wszystkich operacji księgowych oraz sprawdzanie kwot podatków i składek w dowolnym czasie. W standardowych biurach rachunkowych w Łomży po złożeniu dokumentów nie masz już do nich dostępu.

 • Łatwe i szybkie wystawianie faktur

Wystawianie faktur nie należy ani do najłatwiejszych, ani do najprzyjemniejszych czynności, zaś błędy popełnione podczas ich sporządzania mogą mieć poważne konsekwencje dla przedsiębiorcy. Jako użytkownik inFaktu uzyskujesz dostęp do bardzo prostego w obsłudze narzędzia, jakim jest dedykowany program do fakturowania.

Za jego pośrednictwem wystawisz fakturę VAT, pro forma, zaliczkową, marżę i korygującą, również w języku angielskim oraz obcej walucie. Wygenerowanym dokumentem możesz dowolnie zarządzać – wysłać e-mailem, zapisać jako PDF oraz wydrukować.

 • Aplikacja inFakt.pl w Twoim telefonie

Doskonale wiemy, jak ważnym narzędziem pracy każdego przedsiębiorcy jest jego telefon, dlatego naszą aplikację możesz pobrać na swojego iPhone’a lub smartfona z systemem Android za darmo z AppStore lub AndroidMarket. Dzięki temu możesz mieć wgląd w finanse swojej firmy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 • Wsparcie profesjonalistów

Wiemy, że przedsiębiorcy mają nielimitowany czas pracy i często potrzebują profesjonalnego wsparcia i doradztwa o nietypowych godzinach. Księgowi biura rachunkowego inFakt.pl są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 22.00 a także w soboty od 9.00 do 17.00. Możesz się z nimi kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Live Chat.

Biuro rachunkowe Łomża? Przekonaj się w praktyce jakie możliwości oferuje Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe inFakt. W każdej chwili możesz nas przetestować. Jeśli się na to zdecydujesz przez 60 dni będziemy obsługiwali Cię zupełnie za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.

Data modyfikacji:2015-09-16

Od 2008 roku wspólnie z zespołem zmienia rynek usług księgowych tak jak kilka lat temu rynek usług bankowych zmienił mBank.


Przekazywanie dokumentów

Masz do wyboru kilka sposobów dostarczania dokumentów:

 • Aplikacje mobilne

  Z poziomu aplikacji mobilnych możesz robić zdjęcia fakturom kosztowym.

 • Twój adres e-mail

  Każdy klient udostępniony ma swój adres e-mail w domenie infaktpliki.pl, na który może przesyłać maile z załączonymi fakturami.

 • Aplikacja WWW

  Koszty możesz załączać do aplikacji www w wygodny sposób przeciągnij i upuść tzw. drag&drop.


Napisali o nas

Gazeta Wyborcza Forbes Puls Biznesu


Dla kogo?

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozliczających się na podstawie KPiR.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, pracujące w takich branżach jak:

 • Reklama Graficy, kreatywni, marketerzy
 • Prawo Radcy prawni, adwokaci, notariusze
 • IT Programiści, informatycy, PM
 • Pozostałe Jednoosobowe działalności gospodarcze, KPiR